Uutiset:

Foorumi on vihdoin päivitetty. Palautetta pyydetään mailitse: infoATkeikariPISTEcom, kiitos.

Päävalikko

Louis Vuitton Eva Clutch arvostelu

Aloittaja Pröyssi, 30.12.11 - klo:23:39

« edellinen - seuraava »

Pröyssi

Tein "in-depth" arvostelun kyseisetä laukusta minkä ostin joululahjaksi mielitietylleni. Sehän on siis naisten laukku, mutta arvostelun painopiste on lähinnä viimeistelyn tason kriittisessä tarkastelussa ja täytyy sanoa, että uskon Louis Vuittonin olevan, ellei paras niin ainakin kärki nimi maailman nahkaistenkuljetusvälineiden valmistuksessa. Arvostelu sisältää puuroakin tylsemmän tekstin ohella mm. paljon tarkkoja kuvia yksityiskohdista. Olkaa hyvät.

http://kaarlexvii.blogspot.com/

Seuraava arvostelu tulee olemaan kaulahuiveista (unisex), kunhan vaan sen saa valmiiksi, mutta täytyy sanoa että kankaissa on valtavia eroja varsinkin rypistymisessä ja pehemydessä:
Gucci vs GANT vs Ralph Lauren Polo

Loistavaa uuttavuotta parahimmat foorumilaiset.

Arska

Suositellaan täysraittiutta.

konda

^^ no olipa paska kommentti. Kundi on nähnyt sentään vaivaa tuon eteen. Luulisi kiitollisempaa asennetta, vaikka ei itseäsi kiinnostaisikaan.

Pröyssi

Juu, täytyy kyllä myöntää että englanti ei tosiaan ole minun äidinkieli ja sen kyllä huomaa. Yrittänyttä ei laiteta siltikkään. Jossain vaiheessa tulee kanssa Rolex Cellini  ja Jaeger LeCoultre Memovox arvostelu, näistä kumpikin on siis miesten kelloja.

Kiitos kaikille palautteista

konda

Odotan mielenkiinnolla kaulahuiviarvosteluasi!

Arska

Pistäpä linkki tänne, kun Cellini on kyylätty.
Suositellaan täysraittiutta.