Näytä viestit

Tämä jakso sallii sinun katsoa tämän jäsenen kaikkia viestejä. Huomaa, että näet vain niiden alueiden viestit, joihin sinulla on nyt pääsy.

Viestit - Janne87

#1
Nettiostoksia ei juuri briteistä ole tullut tehtyä sen jälkeen kun erosivat EU:sta. Muualta euroopasta on tullut tilailtua vaatteita moneenkin eri lähtöön. Nykyään vaatteiden hintavertailu on helppoa ja yllättävän paljon edullisemmin voi tilata juuri euroopan maista. Luottokortti on ollut muutaman kerran vedettynä tappiin asti, kun oikein innostui tilailemaan... Ei hyvä juttu kyllä millään mittarilla. Onneksi tuon sai kuitenkin
yhdistettyä remppalainaan, niin ei tullut kovia kuluja maksettavaksi.
#2
Vapaa sana / Vs: Mitä ostit tänään?
13.04.23 - klo:08:49
Ostin pitkästä aikaa uuden rannekellon, kun oli niin hyvä tarjous. Luulin tilaavani ihan suomesta, mutta tulikin suoraan jostain espanjasta. Verkkokauppa oli https://www.petenkello.fi/. Nuorempana tuli harrastettua laajemmin rannekelloja mutta kännyköiden yleistyessä nuo jäi pois. Nyt tuntuu että nämä taas yleistyy ja hyvä niin.