Näytä viestit

Tämä jakso sallii sinun katsoa tämän jäsenen kaikkia viestejä. Huomaa, että näet vain niiden alueiden viestit, joihin sinulla on nyt pääsy.

Viestit - Justhis

#1
Hintaa laskettu.
#2
Hintaa laskettu
#3
MYYTY
Myydään erittäin hyväkuntoiset Meermin oxfordit. Käyttökertoja alle kymmenen, kun itselle vähän turhan pienet. Käsitelty Collonilin kenkävoiteella, vahalla ja nahkapohjan kyllästeellä. Säilytetty lepolesteissä ja laatikossaan.

Koko UK 7
Elton-lesti

https://aijaa.com/GV6TnZ
https://aijaa.com/FTmXcz
https://aijaa.com/xmrNNH
https://aijaa.com/EmitAr
https://aijaa.com/UtStRf
https://aijaa.com/S5RQ5K
#4
Myydään mustat Loake Chatsworth chelsea- nilkkurit. Merkin 1880-mallistosta. Ostettu Stockmannilta v. 2020. Erinomaisessa kunnossa, jääneet lähes käyttämättä  (alle 10 kertaa), kun itselle hieman liian pienet. Suutarilla kevyesti venytetty, lähinnä päkiän päältä. Käsitelty Collonilin kenkävoiteella sekä kiillokkeella.

UK 7 (huom. oikeassa kengässä lukee size 8 ja vasemmassa 7, mutta ovat samankokoiset kuten kuvista näkyy. Laatikossa lukee myös 7)
Dainite-kumipohja
Jockey-lesti
G fitting
Mukaan alkuperäinen laatikko sekä 2x kenkäpussit

Hinta 200 180 euroa. Nouto Tampereelta tai postitus, postikulut ostajalle

https://aijaa.com/h5pqA5
https://aijaa.com/Nmvwnj
https://aijaa.com/JL88Lq
https://aijaa.com/hNgp8I
https://aijaa.com/6Qaofj
https://aijaa.com/WaQEbh