• Tervetuloa foorumille Keikarin foorumi.
 

Uutiset:

Foorumi on vihdoin päivitetty. Palautetta pyydetään mailitse: infoATkeikariPISTEcom, kiitos.

Päävalikko
valikko

Näytä viestit

Tämä jakso sallii sinun katsoa tämän jäsenen kaikkia viestejä. Huomaa, että näet vain niiden alueiden viestit, joihin sinulla on nyt pääsy.

Näytä viestit valikko

Viestit - pqs

#1
Linkit ja vinkit / Vs: Alennusvinkit
24.02.13 - klo:11:17
Zoovillagen outletissa tänään -60% tuotteista.
#2
Kiitokset! Feressä pitää muutenkin käydä joten mitataan jalat samalla.
#3
Olen vähitellen tutustumassa kunnollisten kenkien ihmeelliseen maailmaan ja kaipaisin vähän apuja. Taustaksi sen verran, että UK8 on tennareissa minulle yleensä oikea koko.
Perustuen jalan mittaan tilasin kuitenkin Herringin Dune Desert bootsit F7 koossa ja kostautuivat hiukan turhan isoiksi, lähinnä pitkiksi. Oikea koko olisi ollut luultavasti 6,5 mutta päätin kuitenkin pitää ko. kengät. Paksummilla sukilla + pohjallisella nuo toimii hyvin välikausina/ talvella.

Nyt olisi tarve tilata Oxfordit & Broguet joita olisi Loakella kivassa alessa ja pohdinkin onko jollakulla kokemusta Herringin Dessuista vs Loakesta? Onko mitat samoja vai onko niissä isojakin eroja?