Onko pääosa noista neuleista fall/winter - mallistoa vai minkä takia tosiaan noita kokoja on eri väreistä niin niukanlaisesti? Tiedättekö siis, tuleeko noihin malleihin (koko)täydennystä nettikaupan tarjontaan vai pukkaako jo uutta keväisempää tilalle? Esim. tuo Cotton Cashmere V Neck Cardigan.
Tämä jakso sallii sinun katsoa tämän jäsenen kaikkia viestejä. Huomaa, että näet vain niiden alueiden viestit, joihin sinulla on nyt pääsy.
Sivuja1
#2
Asut ja pukineet / Vs: Täällä rakastamme Uniqloa.
06.01.13 - klo:21:30Lainaus käyttäjältä: Freddie Freeloader - 19.12.12 - klo:22:04Lainaus käyttäjältä: Alex Entwistle - 19.12.12 - klo:21:53Eipä näyttänykkää olevan enää crewneckkejä mun koossani/väreissä...Täytyy kysellä mahdollisesta restockista.Lainaus käyttäjältä: Freddie Freeloader - 19.12.12 - klo:20:48Lainaus käyttäjältä: Alex Entwistle - 18.12.12 - klo:18:20Voisin pari neuletta ottaa, Tampereelle muutan kylläkin vasta tammikuun alussa.
Lähtiskö joku Tampereelta tekemään kimpan Richardille? Olis vähän tarvetta neuleille.
No mulla ei mitään varsinaista tulipalokiirettä ole. Voitaishan tehdä niin, että tilaat neuleet ja tuun hakeen ne sit tammikuun alussa. Tai sit käy heittämässä ne postiin, jos menee hankalaksi. Ei pari neuletta maxikirjeellä varmaan liikaa maksa..
Tässä on muutama tunti tullut selailtua foorumia ja nyt eksyi tänne. Uniqlo-Tampere -tilaus kiinnostelisi kovasti. Onko asia vielä vireillä?
Sivuja1