Alun innostuksen jälkeen täytynee todeta, että uudet ruskeat Loaken Obanit ovat sittenkin vasempaan kompurajalkaani liian kapeat. Jos sattuisi jotakuta kiinostamaan, niin käyttämättömät kengät kokoa 9F voisivat siis olla myynissä. Kengät ovat iskemättömät, kotona muutaman kerran jalassa käyneet. Chelsea Leather Food -käsittely tehty.
Olisikohan 140 euroa liikaa?
Nämä ovat nyt menossa suutarille mahdolliseen levennykseen ja toistaiseksi siis pois myynnistä.
Nämä, siis:
(http://i10.aijaa.com/b/00531/9849398.jpg)
Tarjouksia kuunnellaan toki myös.
Onko tuo F lesti Loakella se ns. normaali, vai oliko se D?
Lainaus käyttäjältä: danius - 24.03.12 - klo:17:14
Onko tuo F lesti Loakella se ns. normaali, vai oliko se D?
Pääsääntöisesti briteissä F on normaali (myös Loake) ja D jenkeissä.
Näiden varaus peruuntui ajat sitten, olen unohtanut koko jutun ja päivittää tilannetta.
Ajattelin, että kun kyselyitä ei tullut juurikaan, niin kannattaisikohan mennä suutarille levennyttämään näitä? Pituus riiittäisi itsellekin, mutta vasemman jalkapöydän päältä painaa ikävästi, vaikka jättäisi nauhat löysällekin.Jos saisi edes vähän leveyttä lisää, niin se voisi auttaa. Toisaalta, jos menen suutarille levennyttämään, eikä sovi sen jälkeenkään, niin vieläkö sitten kehtaa laittaa myyntiin?
Lainaus käyttäjältä: erno - 08.04.12 - klo:10:26
Toisaalta, jos menen suutarille levennyttämään, eikä sovi sen jälkeenkään, niin vieläkö sitten kehtaa laittaa myyntiin?
Toki, kunhan mainitsee asiasta.
vaihdat vaan kuvauksen uudenveroiseksi niin asiahan on kunnossa.
Lainaus käyttäjältä: Cdos - 08.04.12 - klo:14:24
vaihdat vaan kuvauksen uudenveroiseksi niin asiahan on kunnossa.
Vähän väriä pintaan ensin.
Lainaus käyttäjältä: erno - 08.04.12 - klo:10:26
Näiden varaus peruuntui ajat sitten, olen unohtanut koko jutun ja päivittää tilannetta.
�,,lyttömän hienot kengät kyllä. Harmi että oma koko on EU 41-42. Toisaalta, ostin juuri Newportin kengät, joissa luki pohjassa 43 ja silti pohjallinen on lyhyempi kun laitan HenkkaMaukan vastaavia ruskeita juhlakenkiä vastaan ja niiden koko on 41. Toivottavasti nuo menevät hyvään käyttöön!