Pitti Uomo

Aloittaja ChuckBass, 09.01.13 - klo:21:36

« edellinen - seuraava »

Dan-D

Vieras
Kirjattu
Kyllä tämän ketjun sisältämä ainainen kauhistelu vuodesta toiseen hymyilyttää.

Jussi

*****
Legenda
Viestit: 4166
Sijainti: Turku
Kirjattu
Lainaus käyttäjältä: Ville - 18.06.13 - klo:21:53
Lainaus käyttäjältä: MrMan - 18.06.13 - klo:21:17
Pitäisikö tästä Rubinaccin asusta päätellä, että jättipuvut tulevat takaisin?

Luca leikkii asuillaan jatkuvasti, hänen tyyliään on vaikea saada paperille. Pehmeys, värikkyys, alhainen napituspiste ja hassut hatut pysyvät. Näin valtavia lahkeita en aiemmin ole nähnyt miehellä.

Veikkaan, että kyse on Rubinaccin historiasta otetusta asusta. Taitaa olla isän kasarikaapista. Näitä on nähty Lucalla ennenkin.
Kaikki villa tottelee rautaa.

Jal

**
Flanööri
Viestit: 226
Kirjattu
Lainaus käyttäjältä: Dan-D - 20.06.13 - klo:14:56
Kyllä tämän ketjun sisältämä ainainen kauhistelu vuodesta toiseen hymyilyttää.

Juu ja ihmetyttää miksi tämä topikki ylipäänsä pitää klikata auki, jos on edellisvuosina jo saanut päänsärkyä..

Ei muuta ku lisää paskaa housuun:









Farmer John

*****
Legenda
Viestit: 1498
Kirjattu
Jos tarvetta niin katsoo vuorotellen sivun tätä ja sivun MTOP-ketjua. Tasoittaa kivasti.

Jal

**
Flanööri
Viestit: 226
Kirjattu
#259




[/img]

Jal

**
Flanööri
Viestit: 226
Kirjattu








Lardini

Lainaus käyttäjältä: konda - 19.06.13 - klo:19:35
^tarkoittaako tämä sitä että CB:n ja Antonin palatessa Suomeen jotkut sateenkaaren väreissä olevat hedelmäkakkuhousut yllään, rantautuu tämä trendi kuin kulovalkea myös Keikariin?


Jal

**
Flanööri
Viestit: 226
Kirjattu

Ville

Satraappi
Ylläpitäjä
*****
Legenda
Viestit: 9314
Kirjattu
Kuvien perusteella tämän kesän menswear-trendinä ovat tautisen kireät housut ja ihoa nuolevat takit. Käyttömukavuus on unohtunut kireilyn alle.
Pukimo Raivio: miesten käytetyt vaatteet - laatua järkihinnalla.
/

premier

****
Auktoriteetti
Viestit: 519
Kirjattu
Eroaako tilanne jotenkin aikaisemmista vuosista? :)

konda

*****
Legenda
Viestit: 8975
Kirjattu
Lainaus käyttäjältä: Ville - 20.06.13 - klo:11:35
^Alan näyttää malliesimerkkiä siitä, kuinka monta vaaleaa värisävyä yhdessä ei vain toimi. Valkoinen puku kiljuu jotain tummempaa parikseen.

Nyt on ainakin kasvojen väri oikea kun ei ole valkoinen ilman kontrastia tai musta liian suurella kontrastilla.

Partasuti

*****
Legenda
Viestit: 1963
Kirjattu
Lainaus käyttäjältä: bowtiepasta - 20.06.13 - klo:00:57
Normaalisti hyvin toimittava armoury-alan on kyllä harvinaisen reppanan näköinen nöösi tässä. kyllä tollainen koksunvalkoinen puku vaatii käyttäjältään aika paljon.


- - -

Eipäs sotketa käsitteitä, tuo Seen yllä on selvästi kermainen. Hänen takanaan olevalla kaverilla on se koksunvalkoinen. Ja minusta nämä näyttävät ihan hyviltä; ette vaan osaa arvostaa.

Salama

****
Auktoriteetti
Viestit: 937
Kirjattu
Lainaus käyttäjältä: JKLind - 19.06.13 - klo:11:51

pitti nordic edition, ens vuonna messiin

Röökiä, partaa ja ikää vähintään +20 vuotta, niin hyvä tulee.

Salama

****
Auktoriteetti
Viestit: 937
Kirjattu

konda

*****
Legenda
Viestit: 8975
Kirjattu
Barbiksen kroppa.

haukka

****
Auktoriteetti
Viestit: 537
Kirjattu
#269
Kyllähän tuolta löytyy ihan asiallasiakin kokonaisuuksia. Kuvaajat tietenkin napsivat kuvia mieluummin noista erikoisemmista vetimistä.
Jollei muuta niin on noilla kuvilla ainakin tiettyä viihdearvoa, jokainen voi sitten itse luokitella onko se viihdearvo hyvää tai huonoa,
pelkästään huvittavaa tai jotakin muuta.
" how`s it for stains?"